Ziba Beauty Güzellik Merkezi Hizmete Girdi

Ziba Beauty Güzellik Merkezi, iki genç kadının girişimciliğiyle hizmete açıldı. İskenderun Yenişehir Mahallesinde açılışı gerçekleştirilen Ziba Beauty, güzellik sektörüne oldukça iddialı girdi.

Sevgi Kural Balcı ve Firuze Özcan’ın işletmeciliğini yaptığı Ziba Beauty Güzellik Merkezi’nin açılışına, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Danışmanı Zafer Kıvrak ile davetliler katıldı. Açılış kurdelesi, güzellik merkezinin kente hayırlı olması temennileriyle kesildi.

Açılış sonrası güzellik merkezini davetliler ile birlikte gezen Milletvekili Kaşıkçı, merkezin İskenderun’a yakışır kalitede bir merkez olduğunu ifade ederek, Balcı ve Özcan’ı tebrik edip bol kazançlar diledi.

İnsanların fiziksel sıkıntılarına çare olmanın ve onları güzelleştirmenin kendilerini oldukça mutlu ettiğini kaydeden Ziba Beauty işletmecileri Sevgi Kural Balcı ve Firuze Özcan, ilk ve en önemli hedeflerinin ‘Müşteri Memnuniyeti’ olduğunu vurguladılar. Farklı mesleklerde olan Balcı ve Özcan, yaklaşık 1,5 senedir profesyonel olarak bu işle uğraştıklarını ve alınabilecek en iyi eğitimleri aldıklarını ifade ederek, oldukça ‘iddialı’ olduklarını ifade ettiler.

İskenderun’da en kaliteli, en iyi hizmeti vermek için yola çıktıklarını belirten genç girişimciler; “İlk hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Merkezimize gelen müşterilerimizin buradan güler yüzle, mutlu ayrılmaları bizim de çalışma azmimizi arttıracaktır” dediler.

Cilt bakımı, medikal cilt bakımı, laser ve iğneli epilasyon, kalıcı makyaj, dudak renklendirme, dudak vitamini, ipek kirpik, her seansta incelme garantili aletli bölgesel zayıflama gibi daha pek çok hizmeti sunduklarını ifade eden Balcı ve Özcan, ARC cihazıyla Hatay’da tek olduklarını da vurguladılar.

ARC System Repair cihazıyla, nasır ve batık tedavisi, lekelenme, göz kapağı düşüklüğü, kaş kaldırma, kaz ayakları, gözaltı morluğu, deri çatlağı, faça izi, ameliyat izi, selüloit gibi tepeden tırnağa her türlü şikâyete, soruna %99 çözüm olunabileceğini söyleyen Balcı ve Özcan, merkezlerini diğer işletmelerden ayıran en büyük özelliğin bu cihaz olduğunu belirttiler.

Son teknoloji cihazlarıyla İskenderunlulara en iyi, en kaliteli hizmeti vereceklerinin garantisini verdiklerini sözlerine ekleyen Ziba Beauty işletmecileri Sevgi Kural Balcı ve Firuze Özcan, herkesi merkezlerine davet ettiler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.