YÜKSELİŞ’TE MUHTEŞEM MEZUNİYET GECESİ

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsünde yıl sonu mezuniyet töreni büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

Hatay’ın en büyük koleji olan Yükseliş Koleji, yaklaşık 300 öğrenciye aynı anda kep töreni düzenledi. İki bine yakın veli ve öğrencinin katıldığı gecede, mutluluk ve hüzün bir aradaydı. Sunuculuğunu Lise Türkçe öğretmenimiz Sabri Gülmez üstlendi.

Törene, önceki dönem İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve Onur Konuğu Ahmet Selçuk İlkan da katıldı. Törenin açılış konuşmasını yapan Genel Müdür Aykut Davut Öktem, öğrencilerini hayata en iyi şekilde hazırladıklarını vurguladı. Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen ise eğitimin önemini ve gelecek hedeflerini anlattı. Tören, öğrencilere Ezgi Horoz ve Lina Gözel’in piyano resitali ile başladı. Konuşmalar, Yükseliş Andı, flama devir teslim töreni ve kütük çakma merasimi ile devam etti.

Okula ve öğrencilere büyük emeği geçen İlkokul Müdiresi Janset Göztok Jiminli ve Sınıf Öğretmenimiz Secda Aldatmaz’a teşekkür plaketi verildi. Onuncu Yıl Marşı eşliğinde kep atma, ışık şovları Türkiye’nin Elmas Çocuğu Ersin Faikzade’nin muhteşem konseriyle gece son buldu. Onur konuğu Ahmet Selçuk İlkan’ın performansı da unutulmaz anlar yaşattı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.