Yükseliş Koleji ‘Öğretmenler Günü’ Yemeğinde Bir Araya Geldi

Yükseliş Koleji öğretmenleri ve çalışanları ile ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’nü organize ettiği yemekte kutladı.

Nazende Restoran’da gerçekleşen organizasyona, Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen, Genel Müdür Aykut Davut Öktem, Okul Müdürleri, İdareciler, Öğretmenler ve Personel katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, “24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle siz değerli öğretmenlerimizle birlikte bu gece bir arada olmaktan son derece mutluyuz. Aklı hür, vicdanı hür ve irfanı hür bireyler yetiştirme gayreti içinde olan siz değerli öğretmenlerimin ‘Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve tüm eğitim şehitlerini rahmetle anıyor hepinizi sevgiyle ve saygıyla selamlıyorum” diye konuştu.

Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen, ‘Öğretmenler Günü’nde burada hep birlikte olduğumuz için çok mutluyuz.  Bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum” dedi.

Düzenlenen kutlama yemeği organizasyonunda Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem tarafından Kurucu Nuri Üysen’e öğretmenlik yıllarından kalma öğrencileri ile çekilmiş bir fotoğraf ve Yükseliş Koleji görsel sanatlar öğretmenleri tarafından yapılmış bir tablo hediye edildi.

Ortaokul Müdürü Serkan Kaya tarafından da Genel Müdürü Aykut Davut Öktem’e Atatürk tablosu takdim edildi.

Organize edilen kutlama yemeği, Grup Agel, Klarnet Ustası Ethem Yavuz ve Sanatçı Habib’in sahne almasıyla devam etti. Öğretmen ve personeller gönüllerince eğlenerek keyifli bir gecenin tadını çıkardılar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.