Yükseliş Koleji Flarmoni Orkestrası ve Bandosu Fark Yarattı

Tüm Türkiye’de ve Türk’ün yaşadığı her yerde Cumhuriyet’in ilanının 98’nci yıldönümü coşkuyla kutlandı.

İskenderun’daki kutlamalara Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Bando ve Flarmoni orkestrası damgasını vurdu. İskenderun’daki kutlamalara

Geçtiğimiz yıllarda bando takımıyla törenlere eşlik eden Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü, bu yıl öğretmenlerin yönetim ve öğrencilerden oluşan Flarmoni Orkestrasıyla katıldı.

Dillere pelesenk olmuş marşları ve şarkıları seslendirerek Cumhuriyet Bayramı törenlerinin coşkusunu büyüten Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Bandosu ve Flarmoni Orkestrası, protokol üyeleri, öğrenciler ve törenleri izlemeye gelen binlerce vatandaştan büyük alkış topladı.

Tüm mülki ve askeri erkan, siyasi partiler ile STK’ların protokol tribününde izlediği törenlerde coşkuyu her yılkinden fazla büyüten Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Bandosu ve Flarmoni Orkestrası, Türkiye Cumhuriyeti’nin 98’nci doğum gününe yakışır bir program sundu.

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Kurucusu Nuri Üysen ile Genel Müdür Aykut Davut Öktem’in protokol tribününde gurur ve mutlulukla izledikleri bando ve flarmoni orkestrasının binlerce kişi tarafından ayakta alkışlanarak beğeni toplaması öğrenci ve öğretmenlere de büyük bir mutluluk yaşattı.

Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen ve Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, kutlamalarda emeği geçen Kurumsal İletişim Direktörü Ercan Aflaz’a, Sosyal Etkinlikler ve Spor Koordinatörü Hamit Duman’a, Sanatçı Habib’e Flormoni Orkestra Şefi Etem Yavuz’a Müzik Öğretmeni Yeliz Özonur’a, Beden Eğitimi Öğretmeni Oğuz Güler’e idarecilere, öğretmenlere, personelimize ve en başta öğrencilerimize teşekkür ederek gurur duyduklarını söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.