Yılmaz, Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesini Ziyaret Etti

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesine nezaket ziyaretinde bulundu. İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve şube yönetimi nezaketle karşıladı.

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, ziyaretten ötürü memnuniyetlerini dile getirerek; “Şehrimizin ekonomik sosyal ve kültürel yönden gelişmesi için birlik ve beraberlik İçerisinde ekonomiye güç katıyoruz. Kapımız ve salonlarımız bütün STK’lara, siyasi partilere halkımıza açık. İskenderun’a değer katan projelerde de birlikte hareket ediyoruz. Bu da bölgemiz ekonomisine olumlu yönde yansıyor. Sendika olarak her zaman emekçi kardeşlerimizin çalışanlarımızın yanındayız” dedi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “Sizler gibi bizlerde aynı istikametteyiz. Bizler de üyelerimizin sorunlarını en yetkili mercilere bildirme, çözme noktasında emek sarf ediyoruz. Önemli olan bölgemize yapılan hizmetlerde bizim de katkımızın olmasıdır. Bölgemize değer katan ortak projelerde de birlikteyiz. Böylesi önemli projelerin bölgemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayacağına inanıyoruz.” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, bölge ekonomisi ve gündemdeki konular değerlendirildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.