Yılmaz, “Başarıda Önce Disiplin, Sonra Azim ve Gayret Gerekir”

Basketbol U-15 milli takımına seçilen Ali Arda Yücel ve Efe Karadayı, Güney Akademi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Nebil Özdemir ile birlikte İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler. Elde edilen bu başarıdan dolayı sporcuları, teknik heyeti ve idarecileri kutlayan İTSO Başkanı Yılmaz, spor ve başarıda önce disiplin daha sonra da çalışma azim ve gayret gerektiğini belirtti.

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, elde edilen bu başarı ile her iki sporcunun hem Hatay hem de İskenderun’un gururu olduklarını söyledi. Güney Akademi Basketbol Hocası Nebil Özdemir ve genç basketbolcuları kutlayan İTSO Başkanı Yılmaz, “Spor ve başarıda önce disiplin, sonra çalışma azim ve gayret gerekir. Sizleri milli takıma seçilmenizden dolayı kutluyorum. Tabi sizlerin yetişmesinde öncülük eden hocanız Nebil Özdemir’i de tebrik ediyorum. Daha iyi yerlere geleceğinize inanıyorum. Yolunuz ve şansınız açık olsun” dedi.

Kulüp Başkanı Nebil Özdemir, oyuncuları Ali Arda Yücel ve Efe Karadayı’ın Basketbol U15 Milli takımı ana kadrosuna seçilmesi kendisini ve gururlandırdığını dile getirirken, sporcularının 1-7 Mart tarihleri arasında Kuzey Makedonya’da FİBA tarafından düzenlenecek olan kampa katılmaya katılacaklarını söyledi.

Kulüp Başkanı Nebil Özdemir ziyaretin anısına, İTSO Başkanı Yılmaz’a takımlarının 10 numaralı formasını hediye etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.