Vali Rahmi Doğan Erzin Şahin Tepesi Tabiat Parkını Gezdi

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Erzin Şahin Tepesi Tabiat Parkı alanında incelemelerde bulunarak, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Tarım ve Orman Bakanlığınca 2018 yılında 231. Tabiat Parkı olarak onaylanan ve Erzin Belediyesi’nce çalışmaları devam eden Erzin Şahin Tepesi Tabiat Parkı’nı inceleyen Vali Doğan’a Erzin Kaymakamı Osman Demir, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu ve ilgili yetkililer eşlik etti.

Hatay’ın güzelliklerine değinen Vali Doğan, “Hatay, doğal güzellikler açısından yaylası, denizi, nehirleri ve doğasıyla ülkemizin müstesna illerinden biridir. Her ilçesinde farklı bir güzellikle karşılaşıyoruz. Tabii ki bize düşen görevde bu güzellikleri korumak, gelecek nesillere daha güzel şekilde teslim etmek” dedi.

Hatay Valisi Rahmi Doğan’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu da, Erzin’in değerlerinin Erzin’e birer birer kazandırılması ve halkın kullanımına açılması noktasında kaydedilen aşamaları ve tabiat parkında gelinen son durumu anlattı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.