Vali Doğan, Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi

Hatay Valisi Rahmi Doğan, hafta sonunda Antakya’ya bağlı Affan Mahallesinde incelemelerde bulundu ve kanaat önderleriyle bir araya geldi.

Vali Doğan, Cuma namazını Affan Camisinde kıldı. Öncesi mahallede gezinti yapan Vali Doğan’a, Affan Mahallesi Alevi kanaat önderi Adnan Fatih, Affan-Der Başkanı Kemal Arıbaş, Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Şefik Fatih, Kuyulu Mahallesi Muhtarı Semir Yoğurtçu ve Gazipaşa Mahallesi Muhtarı Sezer Burgurcu eşlik etti.

Mahallenin sorunlarını daha geniş bir zamanda dinlemek istediğini söyleyen Vali Doğan, Affan Mahallesini tekrar ziyaret etmek istediğini söyledi. Kanaat önderleri de Vali Doğan’a, Affan Mahallesi’nin kentin en eski yerleşim birimlerinden olduğunu ve tarihte birçok uygarlığa tanıklık ettiğini bildirdiler. Mahalle sakinleri de Vali Doğan’ı mahallelerinde görmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Sayın Valimizi mahallemizde tekrar görmek isteriz. Mülki amirlerimizi mahallemizde görmek bizlere mutluluk ve heyecan verir” görüşünü belirttiler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.