Üniversite Öğrencilerine Kovid-19 Aşısı Noksası Kuruldu

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Merkez Yerleşkesinde İskenderun İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından İSTE koordinesinde yeni akademik yılın daha sağlıklı ve güvenli yürütülmesi için öğrenciler ve personeller için aşı noktası kuruldu.

Merkez Yerleşkede İskenderun İlçe Sağlık Müdürlüğü personelinin görev aldığı aşı noktasında, aşılarını yaptırmayanlar ya da eksik aşısı olan öğrenciler ve personeller hızlı ve randevusuz bir şekilde aşılarını yaptırabilecek.

İskenderun Teknik üniversitesi Prof. Dr. Tolga Depci, “Sevgili İSTE ailesi, üniversite yerleşkemize tekrar kavuşmanın sevinci içerisindeyiz. Bu dönemin sağlıklı ve güvenli biçimde sürdürülebilmesi için aşı olmamız şart. Bu konuda hassasiyet gösteriniz. Aşılarınızı en kısa zamanda tamamlayabilmeniz için Merkez Yerleşkemizde İlçe Sağlık Müdürlüğü iş bilirliğiyle bir aşı noktası kurduk. Aşı noktasında randevusuz olarak aşılarınızı olabilirsiniz. Ayrıca maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun hareket etmemiz gerektiğini de hatırlatmak isterim. Yeni dönemin hepimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Aşı olmak isteyen öğrenciler ve personeller İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Merkez Yerleşkesinde’nde kurulan aşı noktasına gelerek aşılarını yaptırabilecekler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.