Uğutmen; “Hedef, Kadınların Sanayide Daha Aktif Yer Alması!”

TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Mart ayı toplantısını İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirdi. TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen toplantıda, “Sanayide Kadın Eli” projesi ile ilgili İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a sunum yaparak, projenin detayları hakkında bilgiler verdi.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Mart ayı toplantısına; İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen ve yönetim kurulu üyeleri, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, Proje sorumlusu Dilek Yalçın katıldı.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen; “Kadınlarımızın iş hayatının her alanında var olma gücünü artırmak için çalışıyor ve yeni projeler üretiyoruz. Proje ile Sanayi Sektöründe Kadın istihdamının arttırılması hedeflenmektedir. Bölgemiz sanayi şehri ve sanayide de kadınlarımızın daha aktif yer almalarını istiyoruz” dedi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, kadınların iş hayatında önemli başarılar elde ettiğine vurgu yaparak, “TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulumuzun proje sunumunu dinledik. Projenin hazırlanmasın emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.