Türkiye Değişim Partisinden, İş İnsanı Şenöz’e Ziyareti…

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı Muzaffer Nerse, İskenderun’un önemli siyasetçilerinden İş İnsanı Abdullah Şenöz’ü ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette ülke ve bölgenin sıkıntıları için bir çok projeler oluşturduklarından söz eden Genel Başkan Yardımcısı Nerse, Türkiye’nin değişime ihtiyacı olduğunu belirtti.

TDP Genel Başkan Yardımcısı Muzaffer Nerse, TDP İskenderun ilçe Başkanı Serdar Karakurt ve TDP Arsuz ilçe Başkanı Sercan Karakurt’un da hazır bulunduğu ziyarette İş Adamı Abdullah Şenöz ile ülke ve bölge siyaseti konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Abdullah Şenöz, TDP’nin yeni oluşturulan ilçe yönetimlerini tebrik etti. Türkiye’nin ciddi sıkıntılar içerisinde olduğunu ifade eden İş İnsanı Şenöz, “Ülke olarak bu sıkıntılardan hep birlikte kurtulabileceğimizi düşünüyorum. Biz millet olarak çok güçlü bağları olan bir toplumuz. Elele verdiğimiz zaman milletçe aşamayacağımız güçlük yoktur.  Bu doğrultuda ülkeye katkı sunacak her projenin destekçisi olurum” diye konuştu.

Ülkenin ve bölgenin sıkıntılarının çözümü için bir çok proje oluşturduklarını kaydeden TDP Genel Başkan Yardımcısı Muzaffer Nerse, Türkiye’nin değişime ihtiyacı olduğunu söyledi. Nerse; “Zor günleri aşabilmek adına gelen başkanımız Türkiye’nin her bölgesine ziyaretlerde bulunuyor. Yurt dışı gezilerimizde de rol model olarak aldığımız ve ülkemizin gelişimine katkı sağlayacak projeleri hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz. Halkımız değişim istiyor, biz bu değişimi sağlayacak güçteyiz” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.