Türk Kızılay İskenderun Şubesinden HGC İskenderun Temsilciliğine Ziyaret

Türk Kızılay’ı İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri, yönetim kurulu üyesi Tayfun Boda, Personel şefi ve sosyal yardımlar sorumlusu Seden İlhan, HGC İskenderun Temsilciliğini ziyaret ederek, gazetecilik yapan tüm babaların ve de hem anne hem de baba olarak yaşamlarını sürdüren kadın gazetecilerin günlerini kutladı.

Türk Kızılay’ı Başkanı Recep Sivri, “Babalar Günü” münasebeti ile yaptığı ziyarette, basın mensuplarının zor ve meşakkatli bir meslek sürdürdüklerine vurgu yaptı. Başkan Sivri, “Biliyorum ki çalışmalarınız da saat mefhumu yok, bu nedenle çalışmalarınız da başarılar diliyorum” dedi.

Kızılay’ın çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Sivri, “Bu yıl zor yaşanan bir yıl oldu. Afetlerle sınandık, pandemiyle sınandık, ekonomik sıkıntılar arttı. Bu nedenle ihtiyaç sahiplerine daha çok destek olduk, olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

HGC İskenderun Temsilcisi Sabriye Sönmez’de yapılan ziyaretten dolayı Kızılay Başkanı ve yönetimine teşekkür ederek, hem anne hem de baba olan tüm kadınlarımızın günü de kutlu olsun diye konuştu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.