Tosyalı; “Ziraat Parkı Çalışmalarına Başlanıyor!”

İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere Belediye Meclis Salonunda Başkan Fatih Tosyalı başkanlığında toplandı. Meclis toplantısında İskenderunlulara bir müjde de veren Başkan Tosyalı, Ziraat Park Projesinin yapım çalışmalarına kısa bir süre sonra başlanacağını duyurdu.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bugün belediye meclis salonunda düzenlenen meclis toplantısında, İskenderun’da kurulacak olan Ziraat Park Projesi hakkında bilgiler verdi. Ziraat Park projesini çok önemsediklerinin altını çizen Başkan Tosyalı, “Proje ihalesi yapıldı. Bölgede yeni bir yaşam alanı oluşacak. Sosyal donatıları spor sahaları, çiçek bahçeleri, sergi salonları, parkları, sosyal tesisleri, yürüyüş yolları, yeşil alanları ve birçok farklı aktivite alanları ile tüm bölge halkına hizmet verecek. Yapım çalışmaları kısa bir süre sonra başlayacak” şeklinde konuştu.

Gündem dışı yapılan konuşmaların ardından gündem maddelerine geçilerek, uyum içerisinde geçen meclis toplantısında kararlar oybirliği ile meclisten geçti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.