Toprak Psikolojik ve Danışmalık Merkezinin Başarısı Tescillendi!

İstanbul’da gerçekleştirilen ‘Uluslararası Kalite Ödülleri’ töreninde Hatay’ın önde gelen kurumlarından biri olan Toprak Psikoloji ve Dil Konuşma Merkezi, ‘Yılın En İyi Psikolojik Danışmanlık Hizmeti” ödülüne layık görüldü.

İstanbul Dedeman Otelde yapılan ödül törenine ünlü sanatçılar ve seçkin konuklar katıldı. Farklı sektörlerden en iyi isimlerin belirlendiği gecede, Toprak Psikoloji ve Dil Konuşma Merkezi ortaya koyduğu ilkeli eğitim ve başarılı hizmetlerininin karşılığını bu gecede aldılar. Toprak Psikoloji ve Dil Konuşma Merkezi Türkiye genelinde, yılın en iyi Psikolojik Danışmanlık Hizmeti Ödülünü aldı.

Ödül hakkında açıklamada bulunan Toprak Psikoloji ve Dil Konuşma Merkezi Kurucusu Psikolog Turgay Şenay, “Uluslararası Kalite Ödülüne kurumumuz uygun görüldü. İstanbul’da yapılan törene davet edildik. Türkiye’nin her bölgesinden katılan kurumlar vardı. Bölgemiz adına çok iyi oldu. Hatay ve bölgesinde gerçekten çok önemli bir kurum haline geldik. Ayrıca bölgenin tanıtımı açısından da bu ödül bize ayrı bir gurur oldu.  Hedefimiz bu başarılarımızı devam ettirmek” diye belirtti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.