Samet Aybaba, Diplomasını İSTE Rektörü Depci’den Aldı

İskenderun Teknik Üniversitesi’nde (İSTE) Muhasebe ve Vergi Uygulamaları eğitimini tamamlayan deneyimli Teknik Direktör Samet Aybaba, diplomasını Rektör Prof. Dr. Tolga Depci’den aldı.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) İskenderun Meslek Yüksekokulu (İMYO) Muhasebe ve Vergi Uygulamaları programını başarı ile tamamlayan Teknik Direktör Samet Aybaba, diplomasını İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’den aldı. Futbola İskenderunspor’da başlayan, uzun yıllar Beşiktaş’ta forma giyen ve 1993-1994 sezonundan bu yana çeşitli takımlarda teknik direktörlük yapan Aybaba, spordaki başarısının yanında akademik alanda da başarılı olarak mezun oldu.

Samet Aybaba’ya diplomasını takdim eden İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, “Türk futbolunun önemli isimlerinden Samet Aybaba’yı İSTE’den mezun etmek bizim için mutluluktur. Kendisi, eğitimini başarıyla tamamlayarak diploma almaya hak kazanmış, futbol kariyerine başladığı İskenderun’un yükselen değeri İSTE Ailesinin bir ferdi olmuştur. Samet Aybaba’yı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.