Öz-Çelik-İş Sendikasından İTSO Yönetimine Hayırlı Olsun Ziyareti

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve Yönetim Kurulu üyeleri İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Yönetimini nezaketle karşıladı. Sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette konuşan Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör; “Çalışanların ve emekçilerin haklarını gözeten, alın teri kurumadan haklarının alınması yönünde sendik çalışmalarımız devam ediyor. Burada amacımız bölgemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sunmaktır. Sendika olarak İTSO ile daha önce bir çok ortak projede yer aldık. Yeni dönem çalmalarında da birlikte çalışmayı temenni ediyoruz. Bu vesile ile şahsınızda Meclis Başkanı Zeki Altun ve Yönetim kurulu üyelerinizi tebrik ediyor, çalışmalarınız da başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Bölgemizin güçlü sendikalarından biri olan Özçelik-İş Sendikası Şube Başkanımız Mehmet Güngör ve Yönetimini sendikal çalışmalarında gösterdikleri azim ve gayretlerinden ötürü kutluyorum. Burada ortak amacımız bölgemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamak adına yeni projeler üretmektir. Geçmiş dönemde olduğu gibi yeni dönemde de el birliği ile yeni projeler için çalışabiliriz. Burada hepimizin ortak gayesi bölgemiz ekonomisine, istihdamına katkı sunmaktır” diye konuştu.

Gerçekleştirilen ziyarette; İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun, Başkan Yardımcısı Mahir Taner, Muhasip Üye Gassan Kuran, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hıdır Güneş, Nedim Şaban, Fuat Keser, Ali Çıtanak, Yılmaz Çağan ve Levent Çam yer aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.