NAZMİ CEYLAN, “EN ÇOK EĞİTİME ÖNEM VERMELİYİZ!”

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, eğitimcilere de verdiği önemi her fırsatta dile getiriyor.

Eğitime ve eğitimciye değer veren İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan Eğitim Bir-Sen İskenderun Temsilcisi Cengiz Kaya ve Yönetimine İlçe Başkanı Mustafa Barın ve Meclis Üyesi Adaylarıyla katılım gösterdi.

“EN ÇOK EĞİTİME ÖNEM VERMELİYİZ!”

Başkan Adayı Ceylan yaptığı Eğitim BirSen temsilciliği’nde yaptığı açıklamada; “Eşim öğretmen ve öğretmenlerimizin sıkıntılarını çok iyi biliyorum. Belediye olarak bir çok hizmet gelip geçicidir fakat eğitime verilen hizmet ebediyen kalıcıdır. Bu süreçten önce de desteğimiz oldu Başkan olduğumuzda da devam edecek. Çünkü gelecek nesilleri yetiştiren siz değerli öğretmenlerin, okul müdürlerinin okulun boyasıyla, peçetesiyle kısacası eksiklikleriyle uğraştırmayacağız. Bir Başkan yardımcımız sadece eğitim üzerine faaliyetlerden sorumlu olacak. Bölgemize örnek destek programlarımız dosyamızda hazır” dedi.

BAŞKAN KAYA: “BİZ NAZMİ CEYLAN’IN EĞİTİME GÖSTERDİĞİ ÖNEMİ BİLİYORUZ.”

Eğitim Bir-Sen İskenderun Başkanı Cengiz Kaya; “Nazmi ağabeyimiz söylemiyor ama uzun yıllar okullarla ilgili ne ihtiyacımız olduysa destek oldu. Bir çok okul Müdürü arkadaşlarımız bir çok okulun eksiklerini bir telefonla halletti. Allah razı olsun” açıklamasında bulundu.

Eğitim Bir Sen İskenderun Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyeleri ile eğitim üzerine öneri ve yapacakları projeler kapsamında fikir alışverişinde bulunuldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.