MEHMET’LER İSKENDERUN’A HİZMET SÖZÜ VERDİ!


Cumhur ittifakı Hatay Büyük şehir BB Adayı Mehmet Öntürk ve İskenderun BB Adayı Mehmet Dönmez İskenderun’a hizmet sözü verdiler.

İskenderun Mete Aslan bulvarı üzerinde düzenlenen aday tanıtım programı ve seçim bürosu açılış programına İskenderunlular yoğun ilgi gösterdi. İş ve siyaset Dünyasından bir çok ismin katıldığı toplantıya Ak Parti Milletvekilleri Abdulkadir Özel, Adem Yeşildal, MHP Milletvekili Lütfü Kaşıkçı, Ak Parti ve MHP İl başkanları, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belen belediye başkanı İbrahim Gül,Payas Belediye Başkanı Bekir Altan katıldı.

Alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde sahneye gelen İskenderun Belediye Başkan adayı Mehmet Dönmez, İskenderun’la ilgili okuduğu şiirle başladığı konuşmasında “Şekereli Mehmet olarak buradayım. Bugün düğün var ve takım elbisemi giydim. Biraz da yakışıklıyım. Ama 1 Nisan’dan itibaren beni bu şekilde görmeyeceksiniz. Ayağımda bot, sırtımda iş elbisesi sahada olacağım. Bu problemler çözülene kadar uyumadan çalışacağım. Sorunları biliyoruz ve çözümleri de bizde mevcut. Yeniden o nazlı İskenderun’u ayağa kaldırmak için bıkmadan yorulmadan çalışacağıma söz veriyorum. Allah bana böyle bir hizmeti vermeyi nasip etsin. Büyükşehir küçük şehir kavgası olmayacak. Mehmet Başkanım Hatay’da tüm sınırlar sizin ve bizim, sınır yok dedi. Birlikte Hatay’ı eski günlerine kavuşturacağız” şeklinde konuştu.

Büyük Şehir BB adayı Mehmet Öntürk ise konuşmasında İskenderun sahilinde yaşanan su taşkınlarını örnek göstererek ” göreve geldiğimizde sınır ve görev tartışmaları bitecek iki Mehmet olarak Hatay’a ve İskenderun’a birlikte hizmet edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından Cumhur ittifakının tüm isimleri sahnede vatandaşları selamladı. Selamlamanın ardından Cumhur İttifakının seçim ofisinin açılışı gerçekleştirildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.