Koray Avcı Konseri, İskenderun’da İz Bıraktı…

İskenderun Belediyesi tarafından organize edilen İskenderun 5 Temmuz Turizm ve Kültür Festivali kutlamalarının son gününde Atatürk Anıt Alınında gerçekleştirilen Koray Avcı konserini on binlerce kişi izledi. Atatürk Anıt Alanı hınca hıç dolarken, alana sığmayan vatandaşlar yollara ve yeşil alanlarda konseri sadece uzaktan dinleyebildiler.

Türk Askerinin Hatay’a İskenderun üzerinden girişinin 84. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı. İskenderun 5 Temmuz Turizm Kültür ve Sanat Festivalinin son gününde ünlü sanatçı Koray Avcı sahne aldı. Atatürk Anıt meydanında on binlerce kişinin katıldığı açık hava konserinde şarkılarını İskenderunlular için seslendiren Avcı, hem coştu hem de vatandaşları coşturdu.
Israr ederek Koray Avcı’nın sahnesine çıkan geç çiftten gelen sürpriz evlenme teklifi ise alanda büyük bir heyecan uyandırdı. Çağrı Dönmez, aşkını ilan ettiği kız arkadaşı Gizem Söyler’e evlenme teklif ederek nişan yüzüğünü Koray Avcı’nın şahitliğinde taktı. Avcı, genç çifte mutluluklar diledikten sonra yaklaşık iki saat kaldığı sahneden alkışlarla ayrıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.