Kaymakam Demiryürek’ten İTSO’ya İadeyi Ziyaret

İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına iadeyi ziyarette bulundu. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette bölge ekonomisi ve güncel konulara hakkında fikir alışverişinde bulundular.

İstanbul/Üsküdar Kaymakamı olarak görev ifa etmekte iken “Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi” ile İskenderun’a atanan Kaymakam Murat Sefa Demiryürek, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerine iadeyi ziyarette bulundu. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, bölge ekonomisi ve güncel konular hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyetini dile getirerek; “Odamız ile İskenderun Kaymakamlığı olarak bir çok önemli projelerde yer aldık. Sizlerle de birlikte çalışmaktan onur duyarız” dedi.

Ziyaretin anısına İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, daha önce görev yaptığı “Üsküdar’daki Tarihi Okullar” adlı kitabı İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a takdim ederken, İTSO Başkanı Yılmaz’da Kaymakam Demiryürek’e günün anısına plaket takdim etti.

İskenderun Kaymakam Murat Sefa Demiryürek’in ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu, Raşit Özyurt, Yusuf Yılmaz Hıdır Güneş ve İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.