Kaya, “Kadınlar; Düşünme Yeteneğini Her Alanda Aktif Olarak Yansıtmalılar!”

8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle Gelecek Parti İskenderun İlçe Kadın Kolları Başkanı Deniz Kaya, bir mesaj yayınlayarak, düşünme yeteneği ile donatılmış kadınların sahip oldukları potansiyeli günlük her alanda aktif olarak yansıtmaları gerektiğini belirtti.

Gelecek Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Kaya’nın 8 Mart Dünya Kadınlar günü ile ilgili yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

“Kıymetli ve Kahraman Türk Kadınları; Devletimizin ve milletimizin tarih boyunca karşılaştığı her zorlukta, sarsılmaz bir irade ile destansı başarılar sergilediniz. Özellikle Milli Mücadele dönemi Türk Kadınının, tüm dünyaya örnek olduğu gibi bugün kendi vatanını müdafaa eden Ukrayna kadınlarına da müthiş bir ilham kaynağı olduğunu hep birlikte müşahede ediyoruz.

Yaratılış itibariyle de farklı bakış açıları ve detaycı düşünme yeteneği ile donatılmış kadınlarımızın, bu başarılarını ve sahip oldukları potansiyeli sadece savaş döneminde değil barış döneminde de, günlük hayatın her alanında aktif olarak yansıtılması gerektiğini savunuyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüzü kutluyorum.”

Leave a Reply

Your email address will not be published.