Karaağaç Hayriye Can Kireççi İlk ve Orta okulundan İTSO’ya Plaket

Karaağaç Hayriye Can Kireççi İlk ve Ortaokulu Müdürü  Zafer Kanıbir, Övündük mahallesi muhtarı Bedi Genç, Okul Aile Birliği Başkanı Mikail Genç, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler. Gerçekleştirilen ziyarette Okul Müdürü Kanıbir, eğitim ve öğretime her zaman için destek olan İTSO Başkanı Levent H. Yılmaz’a plaket takdim etti.

Gerçekleştirilen ziyarette İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter de hazır bulundu. Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarete söz alan Karaağaç Hayriye Can Kireççi İlk ve Ortaokulu Müdürü  Zafer Kanıbir, “Eğitim ve öğretime vermiş olduğunuz değeri biliyoruz. Sizlerin de bir eğitimci olmanızdan ötürü, okullarımızda yaşanan sorunları biliyorsunuzdur. Her zaman eğitime destek olan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odamıza da teşekkür ediyorum. Sizlere okul aile birliği olarak plaket vermeyi düşündük. Katkılarınızdan dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, “İmkanlarımız ölçüsünde okullarımıza ve eğitime destek veriyoruz. Okullarımızdaki sorunları çok iyi biliyor, bunların giderilmesi içinde çözüm yolları arıyoruz” dedi.

Karaağaç Hayriye Can Kireççi İlk ve Ortaokulu Müdürü  Zafer Kanıbir, ziyaretin anısına ve okullarına desteklerinden dolayı İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a plaket takdim etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.