İTSO Eylül Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı…

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Eylül ayı meclis toplantısı, Meclis Başkanı Okan Belli Başkanlığında gerçekleştirildi. Bu kez toplantının ana konusu seçim İTSO’nun 15 Ekim’de yapacağı seçimler olurken, söz alan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, bölgemiz ekonomisinin gelişmesi ve üyelerin sorunlarını çözmek için var güçleriyle çalıştıklarını belirtti.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında, 15 Ekimde yapılacak olan seçimler öncesi son meclis toplantısının açılışını yapan İTSO Meclis Başkanı Okan Belli, “Yaklaşık 4 yıldır hep birlikte uyum içerisinde çalıştık. Yönetim Kurulu Başkanımız Levent Hakkı Yılmaz’ın önderliğinde odamız ve bölgemiz ekonomisine değer katacak çalışmalar gerçekleştirdik. Buradan tüm meclis üyelerimize de teşekkür ediyor, seçimlerin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Daha sonra söz alarak, birlik ve beraberliğe vurgu yapan İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “15 Ekimde oda olarak seçimlere gidiyoruz. Görev yaptığım süre içerisinde odamızın, üyelerimizin sorunları, bölgemiz ekonomisinin sorunları için tüm ekibim ile birlikte var gücümüzle çalıştık. Bölgemiz ekonomisine değer katacak önemli projeleri gerçekleştirdik. Seçim sürecinin huzur ve güven içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Görev süresince her konuda bizlere desteklerini esirgemeyen ve yanımızda olan değerli meclis üyelerimize de teşekkür ediyorum. Uyum içerisinde tüm meclis toplantılarımızı gerçekleştirdik ve alınan kararların hepsi oy birliğiyle kabul edildi. Bir dönem daha devam etmek istiyoruz. Her daim sahada olmaya çalıştık. Sürekli üyelerimizi ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinledik. Çözüm yolları aradık. Bu sorunları en yetkili mercilere ilettik ve gerektiğinde Ankara’ya kadar giderek, bakanlık düzeyinde girişimlerimiz oldu. Meslek Komitelerimizin bizlere ilettikleri sorunları da titizlikle değerlendirdik ve çoğunu çözdük. Tüm bu çalışmaları yaparken çalışmaların odamız, üyelerimiz ve bölgemize değer katacağına inanarak hareket ettik. Yeni dönemde de aynı şekilde bu süreci devam ettirmek istiyoruz. Bu vesile ile meclisin son toplantısında sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Odamız seçimlerinin şehrimiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olmasını, birlik beraberlik ve huzur içerisinde bir seçim geçirmemizi temenni ediyorum” dedi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Eylül ayı Meclis toplantısında, Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Tuncay Paşaoğlu, gelir ve giderler ile ilgili meclis üyelerini bilgilendirdi. İTSO Eylül Ayı Meclis toplantısında, Vakıf ve Kurucular Kurulu toplantısı da son kez toplantısını yaptı. İTSO Eylül ayı Meclisinde, gündemdeki konular görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.