İSTE’ye Filtre Atölyesi Kuruluyor

İskenderun Teknik Üniversitesi’nde kurulacak olan Filtre Atölyesi için makine ve teçhizat bağışı ile ilgili protokolü imzalandı. Teknolojiyi yakından takip ederek, değişim ve yeniliği kendine vizyon edinen İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), öğrencilerin ve sektörün ve halkın yararlanabileceği uygulama alanlarını geliştirmeye devam ediyor. Bu amaçla çalışmalarını her zaman sürdüren İSTE’ye bugün bir atölye daha kazandırılması için gerekli imzalar atıldı.

Protokol imza törenine Hatay Valisi Rahmi Doğan, Rektör Prof. Dr. Tolga Depci, Vali Yardımcısı Yusuf İzci ve DOĞAKA Genel Sekreter Vekili Oğuz Alibekiroğlu, Şampiyon Filtre Yönetim Kurulu üyeleri Selma Yılmaz ve Nurettin Yılmaz katıldı. İmzalanan bu protokol ile birlikte İSTE’ye makine ve teçhizat bağışı sağlanmış oldu.

Valimiz Rahmi Doğan’ın eğitim ve öğretime verdiği destekten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Rektör Depci, “Değerli Valimiz Rahmi Doğan’ın verdiği destekler İskenderun Ticaret Sanayi Odası, Organize Sanayi Bölgesi, DOĞAKA iş birliğiyle üniversitemize kazandırılan Yetenek Vadisi isimli Mesleki Eğitim Merkezimizde Filtre Atölyesi kuruluyor. Filtre Atölyesi için hayırsever iş insanlarımıza ve Şampiyon Filtreye teşekkür ediyorum” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.