İSTE Rektörü Depci’ye Ziyaret

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, Hatay İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili ve İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci’yi ağırladı.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, Hatay İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili ve İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci, İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’yi makamında ziyaret etti. 17 Şubat Perşembe günü İSTE Rektörlük Makamında karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette üniversiteler arası olası iş birlikleri ve yeni yapılan cami ile ilgili istişarede bulunuldu. Rektör Depci, daha sonra misafirleriyle birlikte yapımında sona gelinen İSTE Hacı Ahmet Karatoyuk Camisini ziyaret etti.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Rektör Depci, “Nazik ziyaretlerinden dolayı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse’ye, Hatay İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili ve İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci’ye yeniden şahsım ve İSTE adına teşekkür ediyorum” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.