İSTE Öğrencileri Fikirlerini Rektör Depci’ye Sundu

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, 2. kez düzenlenen Sen de Rektöre Fikrini Sun toplantısında İSTE öğrencilerinin proje fikirlerini dinledi.

İSTE Merkez Kütüphanede bulunan Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda farklı bölümlerden öğrenciler proje fikirlerini İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci ’ye anlattı. Toplantıya İSTE Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Levent Cenk Kumruoğlu, İSTE Genel Sekreteri Yahya Kılıç, İSTE Akademisyenleri ve Sen de Rektöre Fikrini Sun başvurusunda bulunan öğrenciler katıldı.

Ulaşımdan, tarıma; eğitimden, elektrikli araçlara kadar pek çok farklı alanda projeler geliştiren öğrenciler fikirlerini Rektör Depci ile paylaştı. Sen de Rektöre Fikrini Sun- 2 toplantısında Rektör Depci projelerle ilgili geliştirme önerilerini öğrencilerle paylaştı. Katılımcıların gizlilik sözleşmesi imzalandığı toplantıda sunulan proje fikirleri çeşitli şekillerde değerlendirilecek.

Yoğun katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getiren İSTE Rektörü Depci “Sayımızın daha da artmasını diliyorum. Ülkenin aydınlık yüzleri olarak sizler fikir geliştireceksiniz biz de o fikirleri hayata geçirmek için neler yapabileceğimizi değerlendireceğiz. Kıymetli fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için her birinize teşekkür ediyorum” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.