İSTE Akademik Personeli İftarda Buluştu

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) akademik personeli iftar yemeğinde bir araya geldi. Burada kısa bir konuşma yapan İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İskenderun Teknik Üniversitesi olarak büyük bir aile olduklarını, birlik ve beraberlik içinde çalışmaya ve üretmeye devam edeceklerini belirtti.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) akademik personeli, iftar yemeğinde bir araya geldi. İSTE Merkez Yerleşkesinde düzenlenen iftar yemeğine İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İSTE Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Selçuk Mıstıkoğlu, Prof. Dr. Mustafa Yüksek ve Prof. Dr. Meltem Eken ile üniversitesinin tüm birimlerinden akademik personeller ve aileleri katılım sağladı.

İftar yemeğinde konuşan İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “İskenderun Teknik Üniversitesi’nin çok değerli üyeleri ve aileleri hoş geldiniz. Özellikle böylesine özel ve güzel bir günde, Kadir Gecesinde birlikte olduğunuz için çok mutluyum. İskenderun Teknik Üniversitesi olarak biz büyük bir aileyiz. Birlik ve beraberlik içinde, çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Bu özel günde burada olduğunuz için hepinize teşekkür ediyor; hepinizin kandilinizi kutluyorum” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.