İskenderunspor’da Bu Yıl Hedef ŞAMPİYONLUK

Misli.com 3. Lig’de bu yıl mücadele edecek olan İskenderunspor’da yeni sezonda hedef şampiyonluk.

İskenderun FK transfer çalışmalarına bu sezon hızlı giriş yaptı. İlk olarak İskenderun FK’nın CEO’luğuna Jan Olde Riekerink’i getiren İskenderunspor ardından teknik direktörlüğe Ümit Karan’ı getirdi. İddialı bir kadro kurmayı planlayan İskenderunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bolat, bu seneki hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ve İskenderun’u futbol şehri yapmaya hazırlandıklarını belirtti. Bünyesine bir çok güçlü teknik ekip ve futbolcularla güçlendiren Turuncu- Mavili ekip sezon hazırlıklarına da önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor.

Milletvekili Özel’e ve Başkan Tosyalı’ya Ziyaret

Misli. Com 3. Liginde Şampiyonluğa göz diken ekiplerden Akdeniz temsilcisi İskenderunspor’un Kulüp Başkanı Hakan Bolat, kulüp CEO su Jan Olde Riekerink ve Teknik Direktör Ümit Karan, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ve Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel’i ziyaret etti.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderunspor A.Ş. Kulüp Başkanı Hakan Bolat, Kulüp CEO’su Jan Olde Riekerink ve Kulüp Teknik Direktörü Ümit Karan ziyaretlerinden dolayı  teşekkür etti. Her türlü desteğin yapılması adına Başkan ve Teknik ekibine yanında olduklarını belittiler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.