İskenderunspor Store İlk Mağazasını Açtı

Kulüp Başkanı Hakan Bolat’ın girişimleriyle yeniden heyecan yaşayan İskenderunspor, yeni sezona şampiyonluk parolasıyla girerken, ürünleri de Enderspor mağazasında satışa sunulmaya başlandı.

Enderspor çatısı altında oluşturulan İskenderunspor Store, düzenlenen törenle İskenderunspor sevdalılarının hizmetine girdi. Törene, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Başkanı Kemal Kutlu, İskenderunspor A.Ş. Başkanı Hakan Bolat, takımın teknik kadrosu, futbolcular ve taraftarlar katıldı.

Törende konuşan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderunspor’un tarihinde ilk kez böyle bir mağazada ürünlerinin satılmasının önemli olduğunu belirterek, maddi ve manevi anlamda her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını söyledi.

Kaymakam İskender Yönden de, otelde gerçekleştirilen imza törenindeki konuşmasını hatırlatarak, Teknik Direktör Ümit Karan’dan şampiyonluk isteğini yineledi.

Kulüp Başkanı Hakan Bolat ise, yönetim olarak her türlü çalışmaları yaptıklarını, şimdi sıranın taraftarlarda olduğunu ifade ederken, destek çağrısı yaptı.

Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi şampiyonluk niyetiyle kesildi. Mağazada ürünleri inceleyen Kaymakam Yönden ve Belediye Başkanı Tosyalı, mağaza sahibi Mehmet Ünivar’dan bilgiler aldılar.

Protokol üyeleri, toplu şekilde İskenderunspor ürünleri önünde görüntü verirken, ilk alımı İskenderun Kaymakamı Yönden yaptı. Yönden, bu alışverişi bir öncülük olsun ve kenti ile takımı sevdiğinden dolayı yaptığını vurguladı.

Açılışta ayrıca Genel Koordinatör Jan Olde Riekerink ve Teknik Direktör Ümit Karan forma alan taraftarlara imza verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.