İskenderun Spor Store Mağazası Açıldı…

TFF 2. Lig Kırmızı grubunda zirve mücadelesi veren ekipler arasında yer alan Akdeniz temsilcisi İskenderun Spor, İskenderun Savaş mahallesinde Store Mağazası açtı. Açılışta siyaset, spor ve iş dünyası bir araya geldi.

İskenderun Spor Store’nin açılışına AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdulkerim Güven, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Levent Yılmaz, ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez, Yükseliş Koleji Yönetim Kurulu Başkanı  Nuri Üysen, İskenderun Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Uygun, İskenderun Spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, Yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Spor Teknik Direktörü Bülent Yenihayat, yardımcı antrenörler, futbolcular ve Turuncu Mavi sevdalıları katıldı.

Mağaza açılışında Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel ile Suzan Şahin, İskenderun Spor’a destek çağrısında bulunurken, Kaymakam Murat Sefa Demiryürek, her branştaki spor dallarında lisanslı futbolcu adedinin çoğaltılması temennisinde bulundu. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da Sarıseki mahallesindeki stadın Ocak ayına yetiştirilmesi yönünde girişimlerde bulunduklarını söyledi. İskenderun Spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, takıma destek olan ve mağazanın açılışına katılanlara teşekkür etti.

İskenderun Spor Başkan Vekili Melike Özdemir Bolat, Hatay Milletvekili Suzan Şahin’e Turuncu Mavili forma hediye etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.