İskenderun Spor Kritik Bir Engeli Daha Aştı!

TFF 3. Lig 2. Grupta yer alan İskenderun Spor, bugün Kocaeli deplasmanında karşı karşıya geldiği Darıca Gençlerbirliği Spor’u karşılaşmanın her iki yarısında da attığı gollerle rakibini 1-4 yenerek, kritik deplasmandan önemli bir 3 Puan çıkarmasını bildi.

Darıca ilçe stadında bugün oynanan ve Ramazan Doğanay, Soner Akgün ile Miraç Berk Kölemen’in yönettiği karşılaşmada Turuncu Mavili ekip İskenderun Spor’un gollerini İrfan Başaran (Dk. 4), Emre Gemici (Dk. 21), Osman Şahin (Dk. 23), Hakan Kuş (Dk.88 ) atarken, ev sahibi Darıca Gençlerbirliği Spor’un tek golünü 12. dakikada Fatih Şerifoğlu attı. Bu sonucun ardından İskenderun Spor puanını 69’a çıkarırken, Darıca Gençlerbirliği Spor’da 34 puanda kalarak, ligde kalma şansını her geçen hafta biraz daha zora sokuyor.

Ev sahibi Darıca Gençlerbirliği Spor’un taraftarları Çınaraltında toplanarak bando takımı ve meşalelerle geldikleri ilçe stadında İskenderun Spor karşısında aldıkları şok yenilginin ardından sahayı gözyaşları arasında terk ettiler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.