Home » İskenderun Spor Hedefine Emin Adımlarla İlerliyor!

İskenderun Spor Hedefine Emin Adımlarla İlerliyor!

İskenderun Spor Hedefine Emin Adımlarla İlerliyor!

3. Lig 2. Grupta hedefine emin adımlarla ilerleyen temsilcimiz İskenderun Spor’a, dün konuk olduğu Hacettepe Spor’u Abdurrahman Kuyucu’nun attığı gol ile rakibini 0-1 yendi. Ligde puanını 41’e çıkararak maç fazlalığı ile liderlik koltuğuna oturan İskenderun Spor’un Başkanı Hakan Bolat, henüz yolun başında olduklarını ve bundan sonraki tüm maçlarının final havasında olacağını belirtti.

İskenderun Spor’un Ankara deplasmanında Hacettepe Spor’u 0-1 mağlup ederek kentine 3 puan ile dönmesi Turuncu Mavili camiada sevinç yaratırken, elde edilen başarıdan dolayı teknik heyet ve kulüp yöneticilerini kutlyan Kulüp Başkanı Hakan Bolat, “Havaların aşırı derecede soğuk olmasına rağmen rabimize oranla daha da güzel futbol sergiledik. Hacettepe Spor karşısında sayısız gollük pozisyonlarından yararlanamadık. Bizim grubumuzda hiç kolay maç olmayacak. Tüm müsabakalarımız final havası içerisinde geçecek. Elde ettikleri galibiyetten dolatı teknik heyet ve tüm futbolcularımıza teşekkür ediyoruz.

Yaz kış demeden her daim takımımız destekleyen Turuncu Mavili renklere gönül veren cefakar taraftarlarımıza galibiyetimizi armağan ediyor ve kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Bolat, özellikle de gerek İskenderun’daki  gerek ise Ankara’daki maçlarında kendilerini bırakmayan ve her türlü desteği esirgemeyen Hatay Milletvekilimiz Abdulkadir Özel’e, kulübümüz ve Turuncu Mavili camiası adına teşekkür etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.