İskenderun Spor Başkanı Bolat, “Kısa Zamanda Toparlanacağız!”

Karacabey Belediyespor karşısında alınan yenilginin ardından İskenderun camiası olarak çok üzgün olduklarını söyleyen İskenderun Spor Kulüp Başkanı Bolat, takıma gönül veren taraftarlarından özür diledi.  Başkan Bolat, en kısa zamanda toparlanacaklarını belirtti.

Karacabey Belediye Spor karşılaşması öncesi ve sonrasında İskenderun Spor taraftarları, Kulüp Başkanı Hakan Bolat ve Başkan vekili Melike Özdemir Bolat’a sevgi gösterilerinde bulundu. Karşılaşma sonrasında takıma gönül veren taraftarlara gelibiyet heyecanı yaşatamadıklarından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getiren İskenderun Spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, “Sevgili taraftarlarımız;

ilkyarı Karcabey Belediye Spor bizden üstün oynadı. İkinci yarı da ise oyun üstünlüğü bizdeydi. Ama maalesef oyun üstünlüğümüzü skora yansıtamadığımızdan sahadan mağlup ayırldık. Karacabey Belediye Spor’u tebrik ederim.

Hafta sonu olmasına rağmen maça gelip 90 dakika boyunca hiç susmayan vefakar taraftarımıza canı gönülden teşekkür eder ve bu mağlubiyetten dolayı özür dilerim. Hiçkimse merak etmesin en kısa zamanda toparlanacağız” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.