İskenderun Engelliler Spor Kulübü Süper Ligde!

2021-2022 sezonu Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Liginde mücadele eden İskenderun Engelliler Tekerlekli Basketbol takımı, ligin bitimine üç hafta kala şampiyonluğunu ilan ederek, Süper Lige de çıkmayı garantiledi.

Türkiye Engelliler Basketbol Federasyonu tarafından organize edilen 2021-2022 sezonu Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Liginde mücadele eden İskenderun Engelliler Tekerlekli Basketbol takımı, deplasmanda konuk olduğu İzmir temsilcisi Bornova Engelliler Tekerlekli Basketbol takımını 103-55 gibi farklı skorla yendi. Alınan bu galibiyetin ardından İskenderun Engeliler Basketbol takımı ligin bitmesine 3 hafta kala Süper Ligine çıkmayı garantiledi. Spor kamuoyu verdiği maddi destekten dolayı İş adamı ve Kulübün Başkanı Suat Atasever’e teşekkür ettiler.

İskenderun Engelliler Tekerlekli Basketbol takımının Süper Ligine çıkmayı garantilemesi bölgemizde sevinçle karşılanırken Kulübü Başkanı Suat Atasever, “Şampiyonluğu Sezon başından bu yana her daim yanımızda olan ve verdiği destek ile bölgemizde sporda kentin bütünleşmesini sağlayan İskenderun Spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat’a armağan ediyoruz” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.