İskenderun Belediyesinden Yaşlılar Gününde, Yaşlılara Tekne Turu

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Yaşlılar Günü dolayısı ile Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğünün organizasyonunda yaşlı vatandaşlarımız ile bir araya gelerek, tekne turu düzenledi. Başkan Tosyalı, yaşlıların milli ve kültür değerlerimizi yarınlara taşıyan en kıymetli hazinelerimiz olduğunu belirtti.

Yaşlılar günü münasebeti ile yaşlılar ile bir araya gelen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaşlılarle bire bir ilgilenerek, “Yaşlılarımız; geçmişimizin tecrübelerini bugünlere aktaran, milli kültür ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan toplumsal hayatımızın en kıymetli hazineleridir. Belediyemiz, Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü işbirliğinde Yaşlılar Günü dolayısı ile düzenlenen ücretsiz tekne turu organizasyonunda geçmişten geleceğe gönül köprüsü kuran kıymetli büyüklerimiz ile bir araya geldik. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından değerli büyüklerimize çeşitli ikramlarda bulunarak keyifli zaman geçirmelerini sağladık ”dedi.

Tekne turunun ardından Doğan Restaurant Cafede düzenlenen yemek programında da kıymetli büyüklerimiz ile bir araya gelen Başkan Tosyalı, “Değerli büyüklerimizin istek, talep ve düşüncülerini dinledik. Geçmişten geleceğe köprü olan kıymetli büyüklerimizin Dünya Yaşlılar Günü’nü minnetle, saygıyla kutluyorum. Her daim yaşlı vatandaşlarımızın yanındayız” şeklinde konuştu. Yaşlı vatandaşlar ise göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı Başkan Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.