İskenderun Belediyesinden Ödüllü Bisiklet Yarışması

İskenderun 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında İskenderun Belediyesi tarafından 3 Temmuz 2022 Pazar günün ödüllü bisiklet yarışması düzenleniyor. Yarışmaya katılmak isteyenler 30 Haziran 2022 tarihine kadar başvuru yapabilirler.

Bisiklet yarışı ile ilgili bilgi veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yarışmanın 3 Temmuz Pazar günü yapılacağını söylerken, “5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali etkinlikleri kapsamında bir takım sportif etkinlikler düzenliyoruz. Bunların içerisinde de ödüllü bisiklet yarışı da var. Gençlik ve Spor Müdürlüğümüzün koordinesinde düzenlenecek yarışmaya son başvuru tarihi 30 Haziran 2022’dir. Başvurular Merkezi Sahil Spor Kompleksine yapılacaktır. Bisiklet yarışında yarışmacılar 4,9 Km.’lik mesafeyi 5 kez turlayacaklar. Yarışmamız İskenderun Demir Çelik Sitesi içerisinde saat 10.00’da başlayacaktır.

Amacımız gençlerimizi ve hemşerilerimizi spor yapmaya ve bisiklet kullanımına teşvik etmektir.18 yaş üzeri sporcuların katılacağını yarışmamıza katılmak isteyen hemşerilerimiz Gençlik ve Spor Müdürlüğümüzden bilgi alabilirler. Şimdiden tüm sporculara başarılar diliyorum” derken, sportif etkinliklerin artarak devam edeceğini duyurdu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.