İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN 1. GELENEKSEL GENÇLİK FESTİVALİ

6 Şubat depremi sonrası gençlerimizin Deprem psikolojisinden uzaklaşması adına İskenderun Belediyesi tarafından ilk kez 1. Geleneksel Gençlik festivali düzenleniyor.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde Cumartesi Pazar ve pazartesi günü İskenderun Teknik Üniversitesi kampüsünde gerçekleşecek olan festivale vatandaşlarımız Üniversitesi ana kapısından yaya olarak veya araçlarıyla giriş yapıp park edebilecekler.

Ayrıca Üniversitenin KYK yurtlarının olduğu Gürsel mahallesindeki kapıdanda yaya olarak giriş yapabilecekler. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin 19 Mayıs coşkusunu en güzel şekilde yaşayabilmeleri için İskenderun Belediyesi tarafından ilk kez düzenlenecek olan 1. Gençlik festivalinde 18 Mayıs Cumartesi günü saat 20,00 da Türk Pop müziğinin sevilen sanatçısı Gülden sahne alacak. 19 Mayıs pazar günü saat 20,00 de ise gençlerin çok sevdiği sürpriz bir sanatçı İskenderunlularla buluşacak.

20 Mayıs’ta ise Türkiye’nin son dönemde en çok ilgi gören sanatçılarından Uğur Aslan sahne alacak ve İskenderunlulara unutulmaz bir müzik Ziyafeti sunacaklar. İSTE Merkez Kampüs alanında düzenlenecek ücretsiz konserimize, tüm halkımız davetlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.