İş İnsanı Ceritbinmez’den HGC İskenderun Temsilciliğini Ziyaret

CRT Metal’i Türkiye’nin ikincisi büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde olmasını sağlayan İskenderunlu İş İnsanı CRT Metal Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Ceritbinmez, Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) İskenderun Temsilciliği’ne nezaket ziyaretinde bulundu. İş insanı Atıf Ceritbinmez’i sıcak bir ilgiyle karşılayan HGC İskenderun Temsilciliği Başkanı Sabriye Sönmez ve üye gazeteciler, bir süre sohbet ettiler.

Sıfırdan başlayarak iş dünyasında zirveye uzanan ve gençlere ilham veren süper bir başarı öyküsü oluşturan girişimci işadamı Atıf Ceritbinmez, iş yaşamındaki tecrübelerini açık yüreklilikle paylaştı. Yaşanan ekonomik krizden kendilerinin de etkilendiğini dile getiren Ceritbinmez, her zaman için üretime ağırlık verdiklerinin altını çizerek; “Bu tür olumsuzluklarda almış olduğumuz bazı önlem ve stratejileri devreye sokuyoruz. Bir de sektörler arası yelpazemizi geniş tutuyoruz. Biz tek bir şeye odaklı hareket etmiyoruz. Ayrıca doğru iş yapıyorsanız o iş kendini mutlaka amörti eder. Bizde çok şükür ekibimiz ile her zaman için doğru işler yaptık. Bir de şunun altını çizmek isterim ki ekip işine çok önem verdik ve işi hep bilene verdik. Kısaca ekip ruhu bizi bu noktaya getirdi” derken, her zaman için mikro değil, makro düşündüklerini söyledi. İstanbul Sanayi Odası’nın (ISO) geçtiğimiz yıl açıkladığı Türkiye’nin İkincisi Büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesinde yer almayı başaran CRT Metal, ihracat bayrağını bu yıl atılımlarıyla daha fazla ülkeye taşıdı.

Daha fazla insana iş ve aş oluşturma, daha fazla ihracat hedefiyle yatırımlarını sürdüren iş insanı Ceritbinmez, ziyaretin sonunda günün anısına basın mensuplarıyla hatıra fotosu çektirdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.