İş Dünyası ve Protokol ATSİAD’ın İftarında Bir Araya Geldi

Akdeniz Tüccar ve Sanayici İş İnsanları Derneği Başkanı Mithat Ceritbinmez ve yönetim kurulu tarafından, üyelere ve bölge protokolüne verilen iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajı verildi. Başkan Ceritbinmez, iftar yemeğinin gönülleri birleştirmesini ve bereket getirmesini diledi.

İskenderun Şehir Kulübü Nazende Restaurant’ta verilen iftar yemeğine; İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz, Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Arsuz Emniyet Müdürü Hasan Gün, İskenderun ilçe Müftüsü Osman Şekerci, Alevi Kanaat Önderlerinden Şeyh Mennah Gündüz, İskenderun Ortodoks Kilisesi Cemaat Vakfı Başkanı Can Teymur, gazeteciler ve davetliler katılım gösterdi.

Yardımlaşma duygusunun verdiği manevi huzurun, Ramazan ayının bolluk ve bereketinin hakim olduğu iftar yemeğine ilgi büyüktü. Alevi İnanç Önderlerinden Şeyh Mennah Gündüz’ün okuduğu ezanla konuklar iftarlarını açtı. ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez ve yönetim kurulu üyeleri kusursuz bir ev sahipliği örneği sergilediler. Tüm davetlilere teşekkür eden ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez, “Birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan ayında geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğinin gönülleri birleştirmesini ve bereket getirmesini dilerim” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından iftar duası okundu, hoş sohbet ortamında birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.