Hizmet Adamı Vayisoğlu’na, Hizmet Şeref Belgesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70. Kuruluş Yıldönümü’nde, 81 ilden gelen iş dünyasının temsilcileri, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Ankara Birlik Merkezi’nde bir araya geldi.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un da katılımıyla hizmet şeref belgesi takdim töreni düzenlendi. Törene Ticaret Borsası İskenderun Genel Sekreteri Ahmet Engin Vayisoğlu da katıldı. 10, 20, 30 yılık delege ve başkanlara hizmet şeref belgesi plaket takdim töreni ve 10 yıldır camiaya büyük bir gayretle hizmet veren genel sekreterlere yönelik ise ödül töreni sahiplerini buldu. 20 yıl üzerindeki başarılı ve özverili çalışmalarından ötürü İskenderun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet Engin Vayisoğlu’na da Hizmet Şeref Belgesi takdim edildi.

İskenderun ve bölgesinde yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren, eğitim başta olmak üzere birçok projeye tam destek vererek hayırseverliği ile de ön plana çıkan İskenderun Ticaret Borsası’nın ve iş dünyasının başarılı iş insanı Ahmet Engin Vayisoğlu’na verilen plaket İskenderun’u gururlandırdı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.