HGC İskenderun Temsilciliğinden Emniyet Müdürlerine Ziyaret

Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilciliği Başkanı Sabriye Sönmez ve üyeleri, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e, Belen İlçe Emniyet Müdürü Volkan Aşgın’a ve Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Hasan Gün’e  polis haftası dolayısıyla ayrı ayrı ziyarette bulundular.

Türk Polis Teşkilatı’nın 177. yıl kutlama etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ziyarette HGC İskenderun Temsilciliği Başkanı Sabriye Sönmez ve üyeler, İskenderun, Belen ve Arsuz İlçe Emniyet Müdürleri nezdinde tüm emniyet teşkilatının polis haftasını kutlayarak başarılar dilediler. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette basın mensupları, polis teşkilatının varlığı topluma huzur ve güven verdiğinin altı çizilirken, yasa dışı işler içerisinde bulunanlara da korku verdiğinin altı çizildi.

İskenderun, Belen ve Arsuz İlçe Emniyet Müdürleri makamında ziyaret edilirken, Emniyet Müdürleri gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdiler. Polis teşkilatının vatandaşlara hizmet etmek için var olduklarını belirttiler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.