HGC İskenderun Temsilciliği, İyi Parti’yi Ziyaret Etti

İyi Parti İskenderun İlçe Başkanlığına bir ziyaret gerçekleştiren Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilciliği, burada İlçe Başkanı Mustafa Barın ve yöneyim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Ülke ve yerel gündeme dair konular değerlendirilirken İyi Parti İlçe Başkanı Barın, yaratılan suni gündemlerin dışında, vatandaşın gerçek gündeminin ekonomik sıkıntılar olduğunu belirtti.

HGC İskenderun Temsilciliğinin gerçekleştirdiği ziyarette, İyi Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Barın ve yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları hazır bulundular. İlçe Başkanı Mustafa Barın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, medya kuruluşlarının zor koşullar altında görev yaptıklarını ve bu çalışmalarını takdirle izlediklerini söyledi. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette parti çalışmalarına da değinen Başkan Barın, “Biz Genel Başkanımız Meral Akşener’in yolunda hızla ilerliyoruz. Erken seçim olasılığı var, bizde parti olarak her zaman seçime hazırız. Türkiye genelinde seçim için çalışmalarımız devam ediyor. İyi Parti yöneticileri ve tüm kadroları ile mahalle mahalle, sokak sokak geziyoruz. Vatandaşları yüz yüze dinleyerek onların meselelerine çözüm üreterek vatandaşların sesi olmaya çabalıyoruz.

Yaratılan suni gündemlerin dışında gerçek gündemin bu ülkenin vatandaşlarının her kesiminin ekonomik sıkıntılarının olduğunu biliyoruz. İskenderun’da sivil toplum kuruluşlarının, esnaflarımızın, vatandaşların meselelerini dinleyip çözüm noktasında çalışmalar yapıyoruz” şeklinde konuştu.

HGC İskenderun Temsilcisi Sabriye Sönmez ise “Mesleğimizin gereği her partiye eşit mesafede duruyoruz. Medya ve siyaset ayrılmaz bir bütündür. Bu bütünlüğü sağlıklı ve objektif sürdürebilmek çok önemlidir” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.