Hatay’dan Asayiş Haberleri…

742 Adet Sentetik Ecza Ele Geçirildi

Hatay Emniyet Müdürlüğü görevlilerince uyuşturucu madde imal ve ticaretine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Antakya Akevler Mahallesinde bulunan A.M.H ve A.A isimli şahıslardan; 28 adet Özel Reçeteye tabi Sentetik Ecza ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, şahısların Akevler Mahallesinde bulunan ikametinde yapılan aramada ise 714  adet Özel Reçeteye tabi Sentetik Ecza ele geçirilmiştir. Olayla ilgili olarak A.M.H. ve A.A’ ya TCK 188. maddeden adli işlem yapıldı.

Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi…

Hatay Emniyet Müdürlüğü görevlilerince uyuşturucu madde imal ve ticaretine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Samandağ Yeni Mahalle Liman Caddesinde durumdan şüphelenilerek durdurulan O.O. ve O.Ç.’nin yapılan üst aramasında; 1.24  gr esrar, 3.81 gr eroin ve 5.38 gr metamfetamin ele geçirildi.

Ayrıca O.O.’nun Yeni Mahalle Boğaz Sokakta bulunan ikametinde yapılan aramada ise; 100 gr esrar, 1 gr metamfetamin, 1 adet kurusıkı tabanca ve 1 adet hassas terazi bulundu. Olayla ilgili olarak şahıslar yakalanarak haklarında adli işlem yapılmış, O.O. adli makamlara sevk edilmek üzere gözaltına alındı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.