HATAY VALİSİ MASATLI, “BU BAŞARI HEPİMİZİ GURURLANDIRDI”

Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 185. yıl dönümü münasebetiyle ülke genelinde düzenlenen şiir yarışmasında dereceye giren lise ve ortaokul öğrencilerine Hatay Valisi Mustafa Masatlı, plaket takdim etti.

Jandarma Teşkilatımızın Kuruluşunun 185. Yıl dönümü münasebetiyle ülke genelinde düzenlenen “Kanun Ordusu Jandarma 185 Yaşında” temalı Liseler Arası Şiir Yarışması’nda Antakya Hz. Ayşe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 11. sınıf öğrencimiz Betül KOCAMAN Türkiye Birincisi; yine aynı yarışmanın ortaokul kategorisinde Reyhanlı Mavi Vatan Ortaokulu 5. sınıf öğrencimiz Adil Berat AÇIKALIN Hatay İl Birincisi seçilerek gururumuz oldular.

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ömer ERSEVER ve “Kanun Ordusu Jandarma 185 Yaşında” temalı şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizi aileleri ve öğretmenleri ile birlikte makamında kabul ederek, başarılarından dolayı kendilerini ve bu süreçte onlara rehberlik eden öğretmenlerimizi tebrik etti.

Vali Masatlı, “Gösterdiğiniz bu başarı hepimizi gururlandırdı. Yaşadığımız bu zorlu süreçte bir gayret ortaya konularak alınan bu derecelerin çok kıymetli olduğunun bilinmesini isterim” diyerek öğrencilerimize plaket ve derece ödüllerini takdim etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.