Hakan Bolat, “Her Geçen Gün Daha İyi Olacağız!”

TFF 2. Lig Kırmızı grubunda liderliğini sürdüren İskenderun Spor’un Karadeniz deplasmanında 1461 Trabzon FK karşısında aldığı galibiyet Turuncu Mavili camiada sevinçle karşılandı.  İskenderun Spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, gün geçtikçe daha iyi futbol sergileyeceklerini belirtti.

1461 Trabzon FK karşındaki 0-1 galibiyetin ardından açıklama yapan İskenderun Spor’un Kulüp Başkanı Hakan Bolat, “Aşırı derecede yağan yağmur nedeniyle saha zemininin çok kötü olması oyun düzenimizi bozdu. Futbolcularımızın sarı kart görmesi saha zemininden kaynaklanmıştır. Önemli olan sahadan galibiyetle ayrılmaktı. Tüm olumsuzluklara rağmen sahadan galibiyetle ayrılmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Takımımız gün geçtikçe daha da iyi futbol sergileyeceğine inanmaktayız. 1461 Trabzon FK maçı geride kalmıştır. Bu haftadan sonra tüm gözler üzerimizde olacaktır. Önümüzde Adıyaman maçımız var, izin yapmadan bu karşılaşmaya odaklanmamız gerekmektedir. Elde ettikleri galibiyetten dolayı, teknik heyet ve Futbolcularımız tebrik ediyor, gönlü bizimle olan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.