Genç Atletler Başarılarını Başkan Savaş ile Paylaştı

Amatör branşlarda adından övgüyle söz ettiren Hatay Büyükşehir Belediyespor’un atletleri başarıdan başarıya koşuyor.

Mavi-beyazlıların başarılı sporcuları, son zamanlarda katıldığı turnuvalarda kazandığı kupa ve madalyaları kulübün Onursal Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile paylaştı.

Genç sporcular ve takım antrenörleri ziyarette tüm spor branşlarına olduğu gibi atletizme de verdiği destekten dolayı Savaş’a teşekkür etti.

Ziyarette Başkan Savaş ile yarışmalarda elde ettikleri dereceleri paylaşan sporcular, gelecek başarıların da sözünü verdi.

Mavi-beyazlı genç atletler, Batman’da yapılan Kulüpler Arası Yürüyüş Ligi Türkiye Şampiyonası U18 erkekler kategorisinde Türkiye 3.sü oldu.

Bunun yanı sıra takım, Hatay’da düzenlenen Amatör Spor Haftası Atletizm Yarışmaları’nda küçük kızlar, yıldız kızlar, yıldız erkekler, genç kızlar ve küçük erkekler kategorisinde il birincisi olan atletler, genç erkekler kategorisinde de il ikincisi oldu.

Başarılı sporcular, Altınözü, Reyhanlı, Defne, Samandağ, Yayladağı ilçelerinin katılımıyla Antakya’da yapılan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yarışlarında ferdi başarılarıyla adını zirveye yazdırmıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.