EXPO, Müzik ve Eğlencenin Tek Adresi Oldu…

EXPO 2021 Hatay alanları hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Hem Arsuz hem Antakya alanını ziyaret eden Hataylılar keyifli vakit geçirdi.

Pop Rock Müziğin sevilen grubu Gripin, EXPO Arsuz alanında sahne aldı. EXPO meydanını dolduran binlerce hayranıyla birlikte unutulmaz şarkılarını seslendiren başarılı grup, uzun süre unutulmayacak bir konsere imza attı.

Antakya EXPO alanında ise çocuklar için harika bir tiyatro oyunu vardı. Sevilen çizgi karakter Arı Maya’nın tiyatro oyunuyla eğlenen çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

Pazar günü EXPO alanlarında kültür ve sanat iç içeydi. Antakya Sanat Derneği ile Hataylı sanatçı ve edebiyatçıların katkılarıyla düzenlenen Tanıklık Edebiyatı ve Göç panelinde kentin göçle uyumu, yerel medyanın göçe bakışı ve yaşanmışlıklardan doğan edebiyat konuşuldu.

Güçlü sesi ve yorumuyla sevilen şarkılarını Antakya İller Bahçesi’nde seslendiren Yelda Kanmaz ve 80’li-90’lı yılların hit şarkılarını plaklardan çalarak misafirlere keyifli anlar yaşatan DJ Cemil EXPO gecelerine renk kattı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.