Evvel Temmuz Festivali Komitesi Üyeleri, HGC’ye Ziyarette Bulundu

Bu ay içerisinde yapılacak ‘Evvel Temmuz Festivali’ ile ilgili bilgi vermek amacıyla Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne (HGC) ziyarette bulunan festival yöneticileri, düzenleyecekleri etkinliklere tüm Hataylıların davetli olduğunu bildirdiler.

HGC Başkan Vekili ve Saymanı Mithat Kalaycıoğlu tarafından HGC’de konuk edilen Arsuz Turizm Derneği Başkanı Hasan Aslan, yönetim kurulu üyeleri Metehan Sakallı ile birlikte Ehliddar yöneticileri düzenleyecekleri festival hakkında bilgi verdiler.

Ehliddar yöneticileri, yaptıkları açıklamada, Ehliddar Kültür merkezinde gerçekleştirilecek etkinliklerin halkla buluşacağını söyledi. Festival Komitesi tüm Hatay halkını kültürü yaşatmaya ve festival coşkusunu büyütmeye davet ederken ayrıntılı bilgilerin festivalin web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edilebileceğini belirttiler.

HGC Başkan Vekili Mithat Kalaycıoğlu da, ilimizde her yıl başarıyla düzenlenen festivalin yine barış, kardeşlik ve huzur içerisinde kutlanmasını temenni ederek, konuklarına gerçekleştirecekleri etkinliklerde başarılar diledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.