Erzin İlçesinde Gerçekleştirilen Hırsızlık Olayında 1 Şüpheli Aranıyor

Hatay’ın Erzin ilçesinde bir evde gerçekleştirilen hırsızlık olayını araştıran emniyet görevlileri, olayla ilgili oldukları tespit edilen O.K. adlı şahıs yakalayarak gözaltına alırken, G.K. adlı şüphelinin yakalanması için çalışmalar devam ediyor. Olay yerinde ele geçirilen çalıntı eşyalar sahibine teslim edildi.

Edinilen bilgiye göre; Hatay Emniyet Müdürlüğü görevlilerince hırsızlık olaylarının önlenmesi, çalınan malzemelerin ele geçirilmesi ve şüphelilerin yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Erzin Hürriyet Mahallesinde bulunan bir ikamette meydana gelen hırsızlık olayında evden; 1 adet çamaşır makinesi, 1 adet klima, 2 adet klima motoru, 1 adet müzik seti, 6 adet kalorifer peteği, 4 adet dış güvenlik kamerası, 1 adet buzdolabı, 1 adet demir kapı, Çok sayıda müzik cd ve kaset çalar çalındı. Yapılan araştırma neticesinde olayla ilgili olarak şüphelilerinin O.K. ile G.K. olduğu tespit edilmiş, şüphelilerden O.K. Mahmutlu Mahallesinde yakalanarak gözaltına alındı.

Ayrıca hırsızlık malzemelerinden buzdolabı, çamaşır makinesi ile müzik seti ve CD’ler bulunarak sahibine teslim edildi. Olayla ilgili olarak soruşturma devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.