Erhan Aksay EXPO Körfez Grubu Şampiyonu İskenderun 5 Temmuz!

36. Erhan Aksay EXPO futbol turnuvası Körfez grubu Karaağaç sahasında yapılan final karşılaşmasıyla Körfez Grubu Şampiyonu belli oldu. İskenderun 5 Temmuz Spor ile Erzin Belediye Veteranlar arasında yapılan final mücadelesinde rakibini 3-2 mağlup eden İskenderun 5 Temmuz Spor, Körfez Grubu Şampiyonu oldu.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen 36. Erhan Aksay EXPO futbol turnuvası Körfez grubu Karaağaç sahasında yapılan final karşılaşmasıyla sonuçlandı. Zevkli ve çekişmeli geçen müsabakada Erzin Belediye Veteranlar takımını 3-2 mağlup eden İskenderun 5 Temmuz Spor şampiyon oldu. Batuhan Şahin, Onur Dönmez ile Soner Karatan’ın yönettiği karşılaşmada Şampiyon İskenderun 5 Temmuz Spor’un 3 golünü de Evren Kalaç atarken, Erzin Belediye Veteranlar takımının gollerini de İsmet Karadurmuş ile Emre Ertaç attı.

Karşılaşmayı İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, İskenderun Gençlik ve Spor ilçe müdürü Ali Ferit Gündel, Erzin İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hanifi Demirkıran, Erzin İlçe Milli eğitim Müdürü Erhan Kenanoğlu’nun yanı sıra, Belediye Meclis üyeleri ile kalabalık sporsever izledi. Dereceye giren takımlara ödüllerini HBB 2. Bölge Koordinatörü Serhat Beydilli, HBB 2. Bölge Müdürü Selçuk Güllü, Palmiye Hastanesi Başhekimi Yılmaz Şahutoğlu verirken, protokol üyeleri tüm sporcuları tebrik etti. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da Şampiyon İskenderun 5 Temmuz’a baklava ikramında bulundu. Başkan Tosyalı, karşılaşma öncesi final oynayan her iki takıma da başarılar diledi.

Final karşılaşması öncesinde her iki takım sahaya, eşleri tedavi gören Eray Özdemir ile Ayhan Dik’e geçmiş olsun pankartı ile çıktı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.